Chcesz wynająć mieszkanie? Wypełnij formularz!

  • Od kwoty czynszu odejmowane są dopłaty do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Wysokość dopłaty zależy m.in. od liczby osób w gospodarstwie domowym i metrażu mieszkania; 4-osobowa rodzina we Wrześni może liczyć nawet na 493 zł miesięcznie takiego wsparcia.
  • Zaliczka na koszty eksploatacji wynosi 6,5 zł/mkw. (te koszty dotyczą utrzymania powierzchni wspólnych: klatek schodowych, parkingów, zieleni, etc. oraz remontów)
  • Twoje indywidualne rachunki: za ogrzewanie, wodę, prąd, wywóz nieczystości, etc. (każde mieszkanie ma liczniki)
Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez SPV z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez SPV Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Facebook:
Grupa o Wrześni

profil firmowy PFR Nieruchomości

Strony internetowe:
o programie>>

o firmie>>

Infolinia: 22 703 43 49

mail: infolinia@mdr.pl

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:
Monika Matuszewska   iod@pfrm.pl